Novinky

5 days ago

Areál Novako

Máme pro Vás letošní krásnou novinku. Naučte se lyžovat s medvídkem Čikem a získejte krásné odměny. Zakupte si náš deník medvídka Čika, plňte lyžařské úkoly a zlepšujte se s našimi instruktory. Bližší informace ve škole Novako. #novakoschool #NovAko #BožíDar #zima ... See MoreSee Less

6 days ago

Areál Novako

V těchto dnech je to u nás jako v pohádce. Přijeďte si zalyžovat a trošku si opálit čumáky..
Otevřeno Ne-Ct 9:00-16:30 Pa-So 9:00-16:30 a 19:00-20:30 #lyzarskaskola #snowtubing #sun #bozidar #lyzovani #rodina
... See MoreSee Less

1 week ago

Areál Novako

Dobré ranko. Dneska to vypadá luxusně! Vše v provozu, těšíme se na vaši návštěvu. #skischool #snowtubing #bozidar #zabava #lyzovani #deti @ Areál Novako ... See MoreSee Less

O areálu

Rodinný areál Novako na Božím Daru vítá každého milovníka sportu, zábavy a přírody. Zaměřujeme se zejména na rodiny s dětmi. Cílem letního provozu je poskytnout dětem i rodičům sportovní vyžití a zábavu na zdravém horském vzduchu, rozvíjet u dětí pohybové dovednosti a umožnit jim báječné sportovní a adrenalinové zážitky.

V létě je areál rozdělen na 2 části. První je “Dětský svět” plný různých atrakcí jako jsou skákací hrady, potůček s vodnímy stavidly, střílení z kuše, bludiště alias malý orienťáček, trampolína, kuželky, prolézačky pro nejmenší, dráha na kroket atp. Nejoblíbenější atrakcí je lanová dráha “Šikulka” plná netradičních překážek… Druhou částí areálu jsou horské káry a koloběžky, kdy vás lanový vlek vytáhne na kopec a vy poté jedete kupcem dolů přičemž se můžete kochat krásným výhledem na kopec Špičák.

Půjčovna zimního vybavení se promění na půjčovnu horských kol, elektrokol, dětských odrážedel či dětských elektročtyřkolek. Také nabízíme občerstvení a drobný cykloservis.

Protože se zaměřujeme zejména na děti, je náš areál zcela nekuřácký.

Jedinečná zábava v Krušných horách. Jízdu na horských kárách si oblíbili nejen děti, ale i dospělí.

Zobrazit více

Také nabízíme

Občerstvení

Nabízíme základní občerstvení včetně nápojů a výborné kávy, zároveň i sladkosti a příležitostně si můžete pochutnat na domácích polévkách či koláčích.

Akce na míru

Rádi organizujeme akce šité na míru dle vašich představ, plné soutěží, zábavy a nezapomenutelných zážitků.

Půjčovna karavanu

Pronajměte si náš prima karavan a užijte si báječnou dovolenou bez hranic…

Zobrazit více

Pokochejte se

Fotogalerie

všechny obrázky