Novinky

2 days ago

Areál Novako

Tak tento víkend konečně otvíráme celý areál - Půjčovnu, Dětský svět a horské káry v plném provozu. Těšíme se na vás....od 10:00-18:00 ... See MoreSee Less

1 week ago

Areál Novako

Rozšíření #detskysvet a #vodniprvky #potucek v plném proudu. Bude to paráda. Zahájení letního provozu celého areálu 30.5. Těšíme se ....
#NovAko #bozidar @ Areál Novako
... See MoreSee Less

3 weeks ago

Areál Novako

Káry v provozu (konečně na trávě:-)) již tento víkend 16.-17.5. od 10-18h. Půjčovna kol a koloběžek v provozu každý den od 9:00-18:00. Dětský svět zatím mimo provoz.
Těšíme se na vás!
... See MoreSee Less

O areálu

Rodinný areál Novako na Božím Daru vítá každého milovníka sportu a zábavy. Zaměřujeme se zejména na rodiny s dětmi a začátečníky. Nabízíme “vše v jednom” – moderní vlek značky Doppelmayr, lanový vlek pro začátečníky a pojízdny koberec pro nejmenší, půjčovnu lyžařského i snowboardového vybavení včetně servisu, vyhlášenou lyžařskou školu, občerstveníNordic centrum pro běžecké nadšence. Každý den je v provozu večerní lyžování.

U nás máte rovněž jedinečnou možnost pobavit se na snowtubingu – jízdy na duších v ledovém tobogánu. Celý areál je uměle zasněžován a denně strojově upravován. Protože se zaměřujeme zejména na děti, je náš areál zcela nekuřácký.

Jedinečná zábava v Krušných horách. Jízdu na nafukovacích duších v ledovém tobogánu si oblíbili nejen děti, ale i dospělí.

Zobrazit více

Také nabízíme

Občerstvení

Nabízíme základní občerstvení včetně nápojů a výborné kávy, zároveň i sladkosti a příležitostně si můžete pochutnat na domácích polévkách či koláčích.

prodejna

Prodej

K dispozici máme sortiment lyžařských doplňků – sluneční i sjezdové brýle, čepice, rukavice atp.

Servis

Nabízíme servis lyží i snowboardů odborným servismanem na profesionálních strojích značky Montana.

Akce na míru

Rádi organizujeme akce šité na míru dle vašich představ, plné soutěží, zábavy a nezapomenutelných zážitků.

Zobrazit více

Pokochejte se

Fotogalerie

všechny obrázky