Novinky

2 weeks ago

Areál Novako

Poslední letošní lyžovačka za námi. Děkujeme Vám, za vaši přízeň a celému Novako teamu za prima spolupráci. Budeme se těšit v létě nebo v prosinci na viděnou 😉 #snowtubing #novakoschool #stanseinstruktorem #detskysvet #bozidar #lyzarskyareal #skiareal ... See MoreSee Less

2 weeks ago

Areál Novako

Bohužel musíme respektovat bezpečnostní nařízení státu a od zítra musíme areál uzavřít.
Můžeme se tedy rozloučit se zimou poslední letošní lyžovačkou dnes od 19:00.
Mějte se krásně
Novako team
... See MoreSee Less

2 weeks ago

Areál Novako

Krásné ranko. Dneska tady bude luxusní lyžovačka. #sjezdovka #pujcovnalyzi #lyzarskaskola v provozu. Bohužel #snowtubing mimo provoz.
. @ Areál Novako
... See MoreSee Less

O areálu

Rodinný areál Novako na Božím Daru vítá každého milovníka sportu a zábavy. Zaměřujeme se zejména na rodiny s dětmi a začátečníky. Nabízíme “vše v jednom” – moderní vlek značky Doppelmayr, lanový vlek pro začátečníky a pojízdny koberec pro nejmenší, půjčovnu lyžařského i snowboardového vybavení včetně servisu, vyhlášenou lyžařskou školu, občerstveníNordic centrum pro běžecké nadšence. Každý den je v provozu večerní lyžování.

U nás máte rovněž jedinečnou možnost pobavit se na snowtubingu – jízdy na duších v ledovém tobogánu. Celý areál je uměle zasněžován a denně strojově upravován. Protože se zaměřujeme zejména na děti, je náš areál zcela nekuřácký.

Jedinečná zábava v Krušných horách. Jízdu na nafukovacích duších v ledovém tobogánu si oblíbili nejen děti, ale i dospělí.

Zobrazit více

Také nabízíme

Občerstvení

Nabízíme základní občerstvení včetně nápojů a výborné kávy, zároveň i sladkosti a příležitostně si můžete pochutnat na domácích polévkách či koláčích.

prodejna

Prodej

K dispozici máme sortiment lyžařských doplňků – sluneční i sjezdové brýle, čepice, rukavice atp.

Servis

Nabízíme servis lyží i snowboardů odborným servismanem na profesionálních strojích značky Montana.

Akce na míru

Rádi organizujeme akce šité na míru dle vašich představ, plné soutěží, zábavy a nezapomenutelných zážitků.

Zobrazit více

Pokochejte se

Fotogalerie

všechny obrázky