Novinky

5 days ago

Areál Novako

Máme pro Vás letošní krásnou novinku. Naučte se lyžovat s medvídkem Čikem a získejte krásné odměny. Zakupte si náš deník medvídka Čika, plňte lyžařské úkoly a zlepšujte se s našimi instruktory. Bližší informace ve škole Novako. #novakoschool #NovAko #BožíDar #zima ... See MoreSee Less

6 days ago

Areál Novako

V těchto dnech je to u nás jako v pohádce. Přijeďte si zalyžovat a trošku si opálit čumáky..
Otevřeno Ne-Ct 9:00-16:30 Pa-So 9:00-16:30 a 19:00-20:30 #lyzarskaskola #snowtubing #sun #bozidar #lyzovani #rodina
... See MoreSee Less

1 week ago

Areál Novako

Dobré ranko. Dneska to vypadá luxusně! Vše v provozu, těšíme se na vaši návštěvu. #skischool #snowtubing #bozidar #zabava #lyzovani #deti @ Areál Novako ... See MoreSee Less

O areálu

Rodinný areál Novako na Božím Daru vítá každého milovníka sportu a zábavy. Zaměřujeme se zejména na rodiny s dětmi a začátečníky. Nabízíme “vše v jednom” – moderní vlek značky Doppelmayr, lanový vlek pro začátečníky a pojízdny koberec pro nejmenší, půjčovnu lyžařského i snowboardového vybavení včetně servisu, vyhlášenou lyžařskou školu, občerstveníNordic centrum pro běžecké nadšence. Každý den je v provozu večerní lyžování.

U nás máte rovněž jedinečnou možnost pobavit se na snowtubingu – jízdy na duších v ledovém tobogánu. Celý areál je uměle zasněžován a denně strojově upravován. Protože se zaměřujeme zejména na děti, je náš areál zcela nekuřácký.

Jedinečná zábava v Krušných horách. Jízdu na nafukovacích duších v ledovém tobogánu si oblíbili nejen děti, ale i dospělí.

Zobrazit více

Také nabízíme

Občerstvení

Nabízíme základní občerstvení včetně nápojů a výborné kávy, zároveň i sladkosti a příležitostně si můžete pochutnat na domácích polévkách či koláčích.

prodejna

Prodej

K dispozici máme sortiment lyžařských doplňků – sluneční i sjezdové brýle, čepice, rukavice atp.

Servis

Nabízíme servis lyží i snowboardů odborným servismanem na profesionálních strojích značky Montana.

Akce na míru

Rádi organizujeme akce šité na míru dle vašich představ, plné soutěží, zábavy a nezapomenutelných zážitků.

Zobrazit více

Pokochejte se

Fotogalerie

všechny obrázky