Novinky

[custom-facebook-feed]

O nás

Naše lyžařská a snowboardová škola NOVAKO je největší na Božím Daru a nabízíme ideální podmínky pro první zkušenosti s lyžováním. Specializujeme se na děti a začátečníky, pro které máme připravenou jedinečnou formu výuky. Můžete si vybrat jak privátní, tak skupinovou výuku.

Klienti naší školy mají po dobu výuky na vleky v areálu Novako skipas zdarma. Pro všechny začátečníky máme pohyblivý koberec a školku pro nejmenší, kde probíhá originální formou první seznamování s lyžemi v uzavřeném prostoru. Děti mají k dispozici hračky a další pomůcky, aby výuka byla co nejzábavnější.

Lyžařská a snowboardová výuka probíhá přímo v našem areálu Novako či v sousedních skiareálech Hranice, Praha nebo Klínovec – záleží na Vašem přání 😊.

Rezervujte si výuku

O škole NOVAKO

Naše lyžařská a snowboardová škola NOVAKO (akreditovaná u Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR pod č.j. 25368/2021-2) vznikla v sezoně 2010/2011, kdy jsme zahájili provoz v našem areálu Novako a během sezóny začali učit také v nedalekém areálu Neklid, na sjezdovce Za Prahou a posléze v areálu Hranice.

U nás se setkáte s instruktory, kteří absolvovali různé vzdělávací kurzy zaměřené na výuku lyžování a snowboardingu. Naši instruktoři jsou převážně studenti nebo absolventi pedagogických škol zaměřených na tělesnou výchovu a sport, proto kromě znalostí lyžařských a snowboardových, mají vzdělání i z oblastí psychologie, pedagogiky nebo sportovního tréninku. Jelikož pracujeme převážně s malými dětmi, snažíme se, aby výuka probíhala hravou formou a podle zákonitostí vývoje dětského organismu. Výuka se přizpůsobuje věku a dovednostem dítěte.

Výuková hodina má schéma sportovní hodiny

se všemi jejími zákonitostmi a pravidly

K dispozici jsou tři prostory pro výuku

Pokud je u nás úplný začátečník více hodin, projde všemi třemi prostory a záleží pouze na jeho šikovnosti, jak dlouho celý proces bude trvat. Základní hodina trvá 50 minut. V případě výuky malých dětí je nejlepší, pokud se rodiče bezprostředně výuky neúčastní – dítě se lépe soustředí a poslouchá 😊. Pokud je přítomnost rodičů nezbytná, je dobré být v blízkosti pouze “na dohled”.

Rezervace
Ceník