Novinky

[custom-facebook-feed]

O nás

NOVÁK NORDIC CENTRUM vzniklo v roce 2012, kdy jsme se soustředili na školu běžeckého lyžování pod vedením Petra a Jana Nováka. Rozhodli jsme se podělit o svoje zkušenosti se všemi zájemci o tento krásný sport, protože běžky na Boží Dar prostě patří.

Běžkařská škola je postavena na dlouholeté zkušenosti a znalostí trenéra a otce Jana Nováka. Ty jsou v tomto sportu neocenitelné. Nabízí se vám ojedinělá možnost výuky pod vedením jednoho z nejlepších trenérů v naší zemi. Pod jeho rukama vyrostlo mnoho medailistů z mistrovství světa či olympiády.

Číst dále

Naše služby

Půjčovna

Půjčujeme lyžařské běžecké vybavení značky Rossignol.

Zobrazit více

Škola

Naučíme Vás správnou techniku i jak správně namazat běžecké lyže.

Zobrazit více

Servis

Postaráme se o profesionální servis Vašeho běžeckého vybavení.

Zobrazit více

Prodej

Nabízíme lyže, boty a hole značky Rossignol a zároveň širokou škálu vosků a jiného sortimentu.

Zobrazit více

Novák nordic centrum

NOVÁK NORDIC CENTRUM vzniklo v roce 2012, kdy jsme se soustředili na školu běžeckého lyžování pod vedením Petra a Jana Nováka. Rozhodli jsme se podělit o svoje zkušenosti se všemi zájemci o tento krásný sport, protože běžky na Boží Dar prostě patřÍ. Běžkařská škola je postavena na dlouholeté zkušenosti a znalostí trenéra a otce Jana Nováka. Ty jsou v tomto sportu neocenitelné.

Nabízí se vám ojedinělá možnost výuky pod vedením jednoho z nejlepších trenérů v naší zemi. Pod jeho rukama vyrostlo mnoho medailistů z mistrovství světa či olympiády. Během některých kurzů je možné se setkat i s dlouholetým reprezentantem České republiky v běhu na lyžích, Petrem Novákem. V současnosti patří do absolutní světové špičky v lyžařských dálkových bězích. Můžete tedy vidět i techniku na nejvyšší světové úrovni a dozvědět se něco o vrcholovém tréninku.

Lyžařská výuka probíhá v okolí Božího Daru v Krušných horách. Boží Dar patří s podmínkami pro běžecké lyžování k nejlepším v naší republice. Proto se téměř nemusíte bát, že by podmínky pro výuku nebyly optimální. Běh na lyžích je technicky velmi náročný sport, a proto se sám bez dohledu profesionálních trenérů, správně těžce učí.

My jsme tu proto, abychom vás naučili správnou techniku a nemuseli jste se dále dřít při špatném stylu. Dále vás naučíme jak se správně maže na skluz i na odraz. Poradíme vám, jak si správně vybrat lyžařské vybavení a dozvíte se mnoho zajímavostí ze světa vrcholového sportu.V poslední době zažívá běžecké lyžování mezi lidmi velký boom. Využijte tedy tuto ojedinělou šanci, jak se naučit správnou techniku tohoto krásného sportu ve zdravém prostředí zasněžené krajiny v okolí Božího Daru.

Výhody Novák Nordic školy